Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nővérem a Domestostól...

A nővérem a Domestostól rosszul lett. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Ma a fürdőszobát takarította, és Domestossal dolgozott. Nagyon rosszul lett. Hurutosan köhög, és 2x jött fel vér. Levegőt nehezen vesz.

Mit csináljunk?!


2012. febr. 18. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyelet.
2012. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívjatok mentőt! De azonnal, mert megfulladhat.
2012. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Krónikus bronchitiszes vagyok, én is beszívtam egy vegyszer gőzét, majdnem megfulladtam. Allergiás reakció. Hívjátok a mentőket!
2012. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Anyának mondtam. Sóhajtott, és mondogatta, hogy nem szívta be olyan mélyen. Aha persze.

Itatott vele pár órája tejet, meg mindig kint ült a levegőn, elvileg jobb neki. Csak nagyon csúnyán köhög, meg hát ugye a vér..

Makacs mindkettő. Este ha rosszabb lesz, én fogom hívni az ócsai ügyeletet.

2012. febr. 18. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak most olvastam. Hogy van nővéred?

Én is Domestostól lettem rosszul fojtott a szaga, nem tudtam rendesen lélegezni. Sokat voltam az udvaron és helyre jöttem. De ha vért is jött, hát ez ijesztő, nem érem anyukádat, rögtön kellett segítséget hívni.

Remélem már minden rendben!

2012. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha vér is jött, akkor mindenképp a végére kell járni a dolognak, mert az is lehet, hogy TBC vagy daganat van a háttérben.

Amúgy nem lehet, hogy sósavat is használt a Domestos mellett? Mert a Domestos inkább csak irritáns, viszont ha keverik sósavval (vagy más, sósav tartalmú tisztítószerrel), akkor klórgáz fejlődik, és az pont olyan tüneteket okoz, amit leírtál.

2012. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megvan, most aludt. Azt mondta, hogy sokkal jobban van, meg már nagyon halványan volt vér a köhögésénél, a slejmben. Azt mondta már normálisan tud lélegezni is.

Hát. Nem tudok róla. Csak Domestost használt, úgy tudom.

2012. febr. 18. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Influenza és hörgőgyulladás egyik tünete is a vérzés. Sőt, az arcüreggyulladás váladéka és lehet véres. A Domestos csak felerősítette a tüneteket. Orvosnak mindenképpen látnia kell.
2012. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a baj. Én előző héten voltam influenzás, és ő is elkapta, de gyógyulgatott. Biztos felerősítette.
2012. febr. 23. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Végül lett valami baja?
2021. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!