Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kell egy szakrendelésre...

Hogy kell egy szakrendelésre elmenni?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves férfi vagyok.

A szemem alatt szürke elszíneződés vehető észre ,és egy kis visszért is látok rajta.Ez engem nagyon zavar mit lehet vele tenni?mitől alakulhatott ki meg akarom tudni?Mit csináljak vele?

EL akartam menni kórházba bőrgyógyászhoz de nem tudom hogy hogy működik ez(milyen iratok kellenek hozzá,mit csinálnak velem ott,nekem mit kel csinálni)

a hozzám legközelebbi kórház a kenessy:

[link]



2012. febr. 22. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:
még nem voltam kórházba csak anyámmal,ő meg azt mondja ez nem számít semmit,gondolom elmegyek egyedül.
2012. febr. 22. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Előszőr menj el a háziorvoshoz, talán ő is tud rá megoldást, de ha nem, akkor majd beutal szakrendelésre és szerintem csináltat egy vérképet is.
2012. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok
2012. febr. 22. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Menjél a házi orvoshoz .

Akármilyen dokihoz mész kell :Taj kártya ,személyi,lakcím kártya.

2012. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel azt írják előjegyzés szükséges, ezért felhívod őket és kérsz időpontot, itt még nem kell elmondani a panaszt,csak annyit mondasz,hogy bőrgyógyászatra kérsz időpontot.Kérni fogják a neved és a születési dátumod. A megadott időpont előtt picivel odamész,valószínűleg be kell jelentkezni a recepción. Viszed magaddal a személyit, lakcímkártyát és TAJ-kártyát. Majd leülsz a rendelő elé és majd szólítani fogank
2012. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Taj kártya , személyi , lakcím és pénz.A háziorvosnak nem tudom mennyit szoktál fizetni.


A magánorvosoknak 6000-8000 a tarifájuk.

2012. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!