Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teljesen megbízol az orvosokba...

Teljesen megbízol az orvosokban? Amit mond az orvos azt feltétel nélkül elfogadod, és betartod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem általában az orvoskban,hanem abban a néhányban akit választottam.Éppen azért választottam őket,mert bennük megbízom
2012. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM, elöször mindig átgondolom, hogy van-e értelme annak, amit mond. Ha nem értek vele egyet, akkor rákérdezek, ha meg tudja magyarázni, hogy miért úgy akar kezelni, akkor elfogadom, másként nem.
2012. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán megyek orvoshoz, de ha már elmegyek akkor igen,elhiszem amit mond,és beszedem amit felír.-most így végiggondolva tavaly januárban voltam utoljára dokinál betegség miatt.
2012. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen - egyrészt mindenképp jobban ért hozzá mint jómagam, vagy az internet, másrészt én fordultam hozzá. a háziorvos már más kérdés. a mi háziorvosunk egy drogdíler, meg táppénzosztó. :)
2012. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindent feliratok az orvossal a legkisebb betegségem esetén is, és interneten huzamosabb ideig utánanézek, hogy mi miért van.. és ha én hülyeségnek érzem.. megmondom az orvosnak h változtasson a kezelésemen... vagy adjon nyomós okot h mi miért van úgy ahogy..
2012. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
háát. először megpróbálom mindig a bevált népi módszerekkel (pl.: ha fáj a torkom, akk nm szaladok bevenni gyógyszert, hanem egy kanál mézbe belevágok foghagymát, és az szinte azonnal segít, és nem kell honnan tudjam gyógyszereket bevennem). ha azok nem segítenek (pedig általában segíteni szoktak) akkor szoktam orvoshoz menni.
2012. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!