Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel orvosi beutaló nélkül?

Vérvétel orvosi beutaló nélkül?

Figyelt kérdés

Vérvételre küldött a nődokim (állapotos vagyok), de a házidokim vidéken van, még nem találtam Pesten háziorvost akihez átjelentkeznék. Van lehetőségem vhol beutaló nélkül ezt a vérvételvizsgálatot elvégeztetni? Gondolom fizetős helyen, de ez nem gond. (Külföldön dolgozom és amikor hazamegyek, csak Pesten tudnék vhová elugrani.Szval csak legyen meg.)

Köszönöm válaszotokat!



2012. márc. 1. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelőintézetekben is megcsinálják csak pénzért, de szerintem csak a kora délelőtti vérvételi időpontokban. Egyszer így csináltattam, órákig cseszekedtek a papírokkal, meg számlával. Voltam már viszont privát orvosi központban, amikből kismillió van, csak rákeresel (pl. így: laborvizsgálat). Előre be kell jelentkezni, viszont ők nyilván sokkal rugalmasabbak, mint egy állami intézmény.
2012. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy példa:

[link]

2012. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 1. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A beutaló nélkül nem tudják hogy mit kell levenni, a beutalón van hogy mit kér az orvos...Szerintem kérj a nőgyógyásztól...
2012. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy általános kell, semmi speciális. utánakérdeztem és tudják mi kell ehhez, nem kell ezért újra visszamennem a dokihoz. azért köszi!
2012. márc. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!