Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Új háziorvost szeretnék...

JennyR kérdése:

Új háziorvost szeretnék választani a 8. kerületben. Ki az, akihez érdemes lenne menni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem 22. ker-ből a 8-ba, s nem tudom, mi alapján válasszak háziorvost. A mostani nagyon messze van, főleg betegen! Már az is segítség lenne, ha arra kapnék tippeket, hogy kit ne! Tehát ha van jó vagy rossz tapasztalat, ide várom!
2012. márc. 3. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Mond negyedet!

Már ha számít a közelség.

Az Auróra rendelőben van pár - őket nem ismerem -, meg a Hungária körúton, ott van az enyém is.

Az enyém nagyon türelmes, lehet vele beszélni, icipicit befolyásolni is. Mindenki minimum 5 percet tölt bent nála. :D

2012. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az Auróra utcai rendelőhöz lakom közel.

Ha az ember beteg, vagy sántít, mint én most, akkor sajna számít közelség. Betegen 2 órát utazni tömegközlekedéssel... inkább nem szeretném kipróbálni!

De köszi a választ! Ez a rendelő hol van pontosan?

2012. márc. 4. 10:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval, senki többet? Senki nincs itt, akinek jó orvosa van az aurórai rendelőben? :-(
2012. márc. 14. 19:01
 4/5 anonim válasza:
Dr.Menyhárt Esztert javasolnám.Ő volt a háziorvosunk több mint 20 évig.Míg lehetett,innen vidékről is visszajártunk hozzá.Alapos,lelkiismeretes,kitűnő orvos.
2012. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten belül általában nem fogadnak, így ahhoz kell menned, akihez tartozol. A szabad orvosválasztás a valóságban Bp-n nem érvényesül.
2019. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!