Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen étkezés javasolt sérv...

Milyen étkezés javasolt sérv mütét után, mely NEM laporoszkoppal történt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint bármely operációnál, könnyü, diétás ételek. Sok zöldség,(a k betüsökön kívül, mint káposzta, karfiol stb..) fözelékek, csirkehús, semmi puffasztós, zsíros érel, sok folyadék.
2012. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ....
2012. márc. 8. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem doki azt mondta, ami jólesik! Hát feldobtam a kajákat, és ami jól esett le, azt megettem :)

Na jó, komolyan.. Szóval nincs semmi megkötés, csak azt mondják lehetőleg ne puffasztó legyen, és lehetőleg ne olyan, ami után nem tudsz wc-re menni, vagy éppenséggel ne olyan ami hashajtó hatással van rád.

2012. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugtattál..varrat szedés után még meddig fájogat a mütéti terület..
2012. márc. 10. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az még egy jó darabig érzékeny lesz, de minden nap egy kicsit jobb. 3 hónap után nem is érzed hogy vágás van ott.
2012. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megnyugtattál.... egyenlőre nehezen tudok lefeküdni és felkelni....ma 1O napja mütöttek... és mikor lehet dolgozni,emelgetni nehéz tárgyakat kb. tiz kg-ot_?
2012. márc. 12. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:

írtam neked privit, abba leírtam még pár napja.

Amúgy az emeléssel még várjál 1 hónapot inkább :) Nekem pár hét után a doki azt mondta mikor krédeztem, h mikor emelhetek, h "egyenlőre a söröskorsót emelgesse inkább"

2012. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
k0sz,hogy megirtad...mert már 6 hettel a mutet utan már dolgoznom kell es emelgetni,hajolni fogok egesz nap a munkaidomben...
2012. márc. 13. 08:12
 9/9 anonim válasza:
0%

6 héttel?

és ezt a munkahelyed tűri?

én ha nem 6, akár csak 1-1.5 hete hiányoznék akármilyen okból, két lábbal rúgnának ki.

6 hét!

nekem meg se kéne kérdeznem 6 hét után van-e még munkám. nem lenne.


mert már 6 hettel a mutet utan már dolgoznom kell

2013. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!