Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet eldonteni hogy a...

Hogyan lehet eldonteni hogy a csuklomban megrepedt egy csont vagy csak randulas keletkezett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kosaraztam 2 napja es hatraestem es a csuklom fogta fel az utest, azonban abban a pillanatban hirtelen lezsibbadt a kezem de kb 2 percre ra mar csak a fajdalmat ereztem, fajt a kezem de nem annyira mintha eltort volna bar meg sosem tort el semmim, de azt halottam hogy utanna veszettul tud fajni..

Szoval fajt telleg elegge nagyon, de mar ez a 3. napja tortent, es meg fel van dagadva. Tudom mozgatni a csuklom de persze nem nagyon es ha teljesen fel vagy le akarom mozgatni a csuklom akkor huzodik es faj!! az ujjaimat is tudom mozgatni eleggge jol, bar nemtudom, hogy annak van-e koze hozza.. Igazsag szerint kulfoldo vagyok es tortent is meg ez az eset es csak sokara honapok mulva megyek haza, itt meg egy egeszsegugyi ellatas tobb szaz ezer FT-ba kerul. Ezert is vagyok megijedve! Akinek volt mar hasonlo gondja, vagy tudja mi ez kerem irjon !!! Nagyon jo lenne!! ELORE IS KOSZONOM!!


2012. márc. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hát...ahogy most igy leirtad nekem nemtűnik törésnek,de ezt csak egy röntgen vizsgálat erősitheti meg,mert bármi megeshet.Lehedt,hogy csak repedt,de azis hogy csak kificamodott,vagy rándulás.Hűtsed a csuklód.
2012. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röntgen a legegyszerűbb. Szerintem egy röntgent megérne, hogy tudd mi van a kezeddel.
2012. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágd le a csuklód és sz@rjál rá.
2012. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!