Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkezdték a kivizsgálást a...

Megkezdték a kivizsgálást a leszázalékolásommal kapcsolatban de még nem kaptam meg a levelet. Lehet a postán történt hiba, hol kérdezhetek utána a dolognak?

Figyelt kérdés
Januárban voltam az orvosi bizottság előtt. Azóta várok, viszont eléggé béna a postásunk így nem tudom nem lehet-e hogy elkeveredett a levél, ezért érdekelne, hogy kit hívhatok fel ez ügyben, hogy elküldték-e már egyáltalán, vagy hol tart az eljárás? Saját szakmámban nem tudok munkát vállalni nem mintha annyira sok lenne... munkanélküli vagyok, semmilyen juttatást nem kapok, ha szüleim nem lennének akkor az utcán élnék, már ha élnék betegségemmel együtt... így jó lenne tudni mi a helyzet, nagyon szeretnék már dolgozni...
2012. márc. 17. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom a levélen ami a behívód volt,volt valami telefon,mert ha mondjuk ágyban fekvő beteg lennél,akkor ugye nem tudnál kimenni...na szerintem azon érdeklődj.


Amúgy idő előtti,vagy soros vizsgálaton voltál? (azért kérdezem,mert nekem 2010-ben adták meg a III.csoportú rokkantságot - korábban 8 agyműtétem volt,tehát nem lefizetés által- 2015 februárig adták meg annó,és most csak emiatt a rokkantcirkusz miatt kellene bemennem,és az érdekelne,hogy ez az idő előtti felülvizsgálati cirkusz hol tart.


Nyomatékosan hangsúlyoznám mégegyszer,hogy az előző felülvizsgálatom nem az "átkosban",a rendszerváltás előtt volt,hanem 2 éve,2010-ben...

2012. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Idő előtti, vagy soros vizsgálat gondolom azt jelenti a soros hogy felülvizsgálat? Sajnos nem nagyon értek a dolgokhoz... Ha igen, akkor most volt az első ilyen kivizsgálás.


Igazából én nagyon nagyon szívesen dolgoznék, és még csak nem is a rokkantságért kapható pénzért csináltatom ezt az egész hajcihőt, csak azért hogy ebből az átkozott mókuskerékből kikerüljek. Sajnos az én betegségem rend szerint stressz, és idegi alapon jön elő, és emiatt két munkahelyemről is a betegségem miatt kellett távoznom, vagy mert kórházba kerültem, vagy mert több hetes kúrán kellett részt vennem... és persze munkáltató közölte hogy nem tud nélkülözni embert. Így persze folyamatos stressz alatt vagyok hogy vajon a következő munkahelyemen is így járok? Már ha találok munkát. Emiatt igyekszem minden lehetőséget végigjárni, akár átképzésben részt venni, vagy rehabilitáción, csak hogy dolgozhassak.

Ezt csak azért osztottam meg, mert biztosan lesznek akik ellenszenvesnek gondolják hogy én efféle helyekre fordulok várva a "megváltást" meg a "segélyeket".

Szóval emiatt nem értem, nem tudom pontosan mikor várható az elbírálás eredménye, novemberben nyújtottam be a kérelmemet, január 11-én be is hívtak, azóta semmi hír. Persze ha ez normális, akkor ülök a fenekemen továbbra is (munkakeresés közepette). Viszont ha nem normális, akkor nyilván utána járok, mert akkor biza lehet hogy a fiatal postáshölgy elkeverte a fontos levelemet...

2012. márc. 18. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem érkezet meg a papír,akkor te a 2-es csoportba tartozol.Csak is a 3-as cs.-ot bolygassák.
2012. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!