Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kicsivel több, mint fél...

Ha kicsivel több, mint fél liter vizet megittam kb 10-15 perc alatt, az okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés

Csak mert azt hallottam, hogy ha gyorsan iszunk sokat, akkor lehet bajunk is... habár már többször voltam pisilni, de.. kíváncsiságból azért megkérdezem..

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. márc. 19. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi bajod, nyugi

ez egyáltalán nem sok, én néha egyszerre megiszok ennyit

2012. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon gyorsan iszol meg ennyit úgy, hogy alig nyelsz, csak "lefolyik" a torkodon, akkor valóban bajod lehet. De 10-15 perc alatt fél liter nem olyan sok, ne aggódj!
2012. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ha fertőzött volt.
2012. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem 1x felelsz vagy merszbe meg kellet innom 1,5 liter vizet 1p alatt még is túléltem sőt semmi bajom nem lett
2012. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Max. kitisztul a szervezeted a káros anyagoktól. Ugyanis a víz jobban tisztít.
2012. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából, mint amikor a szomjas ember legurít egy korsó sört, csak nem tart ilyen sokáig.

Lehet, hogy egy picit élénkíti az anyagcseréd, de az csak jó.

2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!