Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érvényes a TB-m most ebben az...

Érvényes a TB-m most ebben az esetben? FONTOS!

Figyelt kérdés
Fél éve fizetem a TB-t magam után,de novemberben és decemberben nem tudtam befizetni,azóta fizetem rendszeresen és azóta többször voltam orvosnál,de most műtétre kell mennem,még eddig nem ütközött ki az a 2 hónap,és a gépben is biztosítva vagyok!Szerintetek kiütközhet még ez a 2 hónap,kifizettetik így velem majd a műtétet vagy esetleg csak azt a 2 hónap elmaradást kell fizetnem majd?Vagy lehet,hogy azzal már nem is foglalkonak?

2012. ápr. 7. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A 2 hónap elmaradást kell csak fizetni, viszont a késedelmes fizetés miatt megbírságolhatnak. Ha tudod, mindenképpen fizesd be visszamenőleg a kimaradt két hónapot, még mielőtt kiderülne az OEP rendszerében. Az biztos, hogy ellátnak így is, és nem a műtét árát kell majd fizetned, de 2x5.100 Ft elmaradt eü. járulék miatt nem érdemes egy akár 200.000 Ft-os mulasztási bírságot kockáztatnod.
2012. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!