Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vérzik az orrom?

Miért vérzik az orrom?

Figyelt kérdés
3 napja vérzik az orrom....ma hajnalban is vérzett, lehet attol hogy megvagyok egy kicsit fázva ( kérdőjel) már nagyon rég nem vérzett, utoljára decemberben vagy januárban akkor is azért mert megvoltam fázva.Orvoshoz nem merek menni mert félek hogy fáj ha elsüti. Fáj amugy? 14/L

2012. ápr. 13. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet negyn gyenge a nyálkahártyád, vérszegény vagy, sok véred van ( mint mennyiség ). Ez több okból kifolyólag lehet. Szerintem jobban tennéd, ha összeszednéd a bátorságod, és ellátogatnál egy orvoshoz. Lehet, hogy rosszul teszed, hogy halasztgatod.
2012. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nagyon
2012. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a sok orrfújástól, erőltetéstől pattan el egy ér.... Én nem szoktam beteg lenni, orrot fújni is csak napi egyszer kell, viszont van, hogy az orrom csak úgy magától nekiáll vérezni, néha tesi óra közepén jól jött :D Mondjuk ez könnyen eláll, csak bedugaszolom és 5 perc múlva nyoma sincs..
2012. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha náthás vagyok nekem is mindig vérzik.
2012. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!