Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni a törött...

Mit lehet tenni a törött ujjal, hogy teljesen meggyógyuljon? Mert már levették a gipszet de még mindig fáj.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem 2 éve tört el a lábam és csak a múlt hónapban hagyta rá a fájdogálást. Mindig megéreztem hogy ha esett az eső. Szörnyű volt. Remélem neked gyorsabban meg gyógyul. Egyébként meg óvatosan mozgasd, de sokat, mert lehet hogy még az izmok nem tudnak rendesen elcsúszni egymáson. Jobbulást!
2012. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ovatosan kezd el tornaztatni! TEhat kinyujtod ujjaidat, majd okolbe zarod, ezt vegezd tobbszor, de ha fajdalmas nagyon, akkor kevesebbet vegezd. Szetnyitod az ujjaidat, majd osszezarod. Kinyujtod az ujjaidat, a karod egyenesen van, mell magassagban, es kezd el a csuklodbol le-fel hajlitani a kezfejet, majd csuklo korzes! Ezeket vegezd el naponta.
2012. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy nem az én ujjam hanem egy barátomé :)
2012. ápr. 30. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én be sem tudom hajlítani, csak félig a törött ujjamat pedig most már lassan másfél hete, hogy levették róla a gipszet. A gyógytornász tövig behajlította, de attól meg elájultam, annyira fájt. Kicsit én is meg vagyok ijedve.
2012. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én szomszédasszonyomnak a fülcimpája fáj.Azt hogy tornáztassa?102 éves.
2012. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!