Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet leszednek bőrgyógyá...

Anyajegyet leszednek bőrgyógyászaton emiatt? Sztk-ban leszedik? Vagy ezzel a problémával nem foglalkoznak? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a hátamon ami esztétikailag nagyon zavar.Sztk-ban leszedik?Vagy ezzel a problémával nem foglalkoznak?
2012. ápr. 30. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hozzá lehet nyúlni, olyan fajta, akkor leszedik.
2012. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem vmi különleges persze leszedik,pár éve nekem is volt 2 anyajegy az arcomon,simán leszedték.
2012. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem a bőrgyógyászatról beutaltak a sebészetre normál anyajegylevételre, ingyen SzTK-ra, ahol kettőt is leműtöttek úgy negyed óra alatt. Heggel gyógyul, az egyik nem túl szép, kb két centis hegg plusz a varrás nyomai is látszanak.

Amit csak lézerrel leszednek, annak nem szedik ki a gyökerét, csak lesarabolják a felszínét, az visszanő.

2012. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szedik le ingyen,ha olyan gyanús,illetve ha kiemelkedik a bőrből,mert ezeknél könnyebben előfordul,hogy megsérülnek- pl ha olyan helyen van,akkor megvághatja az ember- velem ez megesett többször is! Illetve szintén nekem volt hogy a lányomnak nagyon tetszett és ráharapott...


A bőrgyógyról a sebészetre küldtek,ott lekapták semmi perc alatt,1 hét múlva kiszedték a varratot- maradt heg,de annyira nem érdekel,mert nagyon örülök,hogy eltűnt pár csúfság!!


Egyszerre 3-at szednek le- bár Te azt írtad,1 van ami zavar-. Hogy miért annyit szednek le egyszerre,arra azt válaszolta a doki,hogy a lidokain miatt:azt mondta,hogy a sok lidótól leállhat a szív. Nem vagyok doki,biztos van benne valami...

2012. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!