Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miskolcon milyen gasztroenteor...

Miskolcon milyen gasztroenteorológiai magánrendelések vannak?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ahol egy 15 éves gyerekkel foglalkoznának. Az Endomedixben azt mondták, hogy csak felnőttekkel foglalkoznak, de van egy gyerek gasztroenteorológusok, viszont régebben is hozzá jártunk, és sajnos akkor nem sikerült (részben a beteg hibájából) kivizsgálni teljesen és kezelni a problémát. Ezért jobb lenne tiszta lappal kezdeni egy magánrendelésben. Egyedül csak ezt az Endodiag nevű magánrendelést találtam a neten ami hasonló az Endomedixhez kivizsgálási téren. De nem tudom, hogy ott teljes körű belgyógyászati kivizsgálást csinálnak-e. Légyszíves segítsen aki tapasztalt a témában, sokat jelentene!

2012. máj. 2. 19:37
 1/1 kovacsne dobos válasza:
Tudom hogy régi a kérdés,de ti kihez mentetek el utana?Mi is Tamásihoz jartunk,de most elment nyugdíjba.De nem tudott rajönni a lányom bajara,már úgyis akartam nézni valaki mást.
2015. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!