Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vírusos szemölcsöt magam...

Vírusos szemölcsöt magam kezeljem, vagy menjek el inkább sebészetre?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyászaton, de nem foglalkoztak velem, mert nem volt időpontom. Ha magam kezelem mi a leghatásosabb módszer?
2012. máj. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

velem sem igazán foglalkoztak.

én azt vettem észre,hogy mióta nem eszem egyáltalán tejtermékeket szép lassan eltűntek.

kb. 6-8 szemölcsöm volt és már csak egy maradt,remélem az is eltűnik majd magától.

de még lehet kenni ecsetelővel is ,öcsémnek anya azzal kente,de neki kiújult.

2012. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kívülről teafa illó olaj, belülről Grape vital csepp
2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem először egy volt de az nagyon nagyra nőtt (mondjuk nem kezeltem egyáltalán sehmmivel). ki kellett műteni :( de legalább megszűnt a probléma


később lett még. azzal már elmentem bőrgyógyászatra, pár alkalommal fagyasztották és végül elmúlt



házilag sose próbáltam kezelni, és azt tanácsolom Neked, hogyha nem tudod házilag kigyógyítani, kérj beutalót bőrgyógyászhoz!!! ne múljon az időponton, mert rossz esetben lehet műtét a vége :(

2012. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hamar elszaporodott egyik-újról a másikra, hiába kezelgettem. Elmentem a bőrdokihoz, aki szintén adott valami ecsetelőt, azzal sem múlt el, majd fagyasztotta, az sem jött be. Végül elmentem egy másikhoz, aki azonnal kivágta lézerrel. Sokáig gyógyult, mert elég mély volt. De nagyon ogafigyeltem, jódoztam, poroztam, kötögettem és nyom nélkül gyógyult. Az én tanulságom az, hogy jobb sebéyznél kezdeni...
2012. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!