Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud mondani valamilyen...

Valaki tud mondani valamilyen alternatív ( otthoni) megoldást körömbenövésre?

Figyelt kérdés
Sebészeti megoldást el szeretném kerülni :(

2012. máj. 14. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt, gennyes, tegyél rá párakötést, de a körmödet sebészi úton kell kivágni. Arra nincs semmi otthoni praktika.
2012. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pára kötés az jó de mást ne csinálj mert komolyabb bajod lehet, és ki kell vágni, hidd el én is igy jártam :( és csak lokálban csinálják! Menj dokihoz tényleg!!!
2012. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben menj el egy JÓ pedikűröshöz. Néha jobb, mint a sebész. Csak nagyon meg kell nézni, kihez mész, a pedikűrös árthat is. (ha pesti vagy, kettőt tudok neked mondani, aki tuti). Ha nincs a környékeden ilyen pedis, akkor orvos. A párakötéssel próbálkozhatsz, de ha olyan szintű a gyulladás, semmit nem ér.
2012. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kb két éve jártam így, annyira benőtt és be gyulladt a lábújjkörmöm, hogy kinőtt a vadhús is. Sajnos elkerülhetetlen volt a sebészet :( kivágták, mondanom sem kell borzalmas volt az érzéstelenítés is . Utánna kb két napig nem bírtam aludni annyira lüktetett és fájt. Kb 1 hét után jobb lett de hiába vágták ki azóta is benő :( ajánlom h fordulj gyógypedikűröshöz v pedikürőshöz!
2013. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!