Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyerekorvos, pedofil?

Gyerekorvos, pedofil?

Figyelt kérdés

hali.

a gyerekorvos természetesen ilyen öregebb és vizsgáláshoz a 14 és egyéb éves lányok melltartóját kikapcsolja, majd leveszi is.. és természetesen félmeztelenül vizsgálja meg. EZ NORMÁLIS? esetleg pedofil? fel lehet jelenteni? enélkül is megtudná vizsgálni..nagyon aggódok. köszi


2012. máj. 20. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én orovosom nő volt, de ugyanúgy feltűrte a sportmelltartóm mikor annyi idős voltam. Gondolom a sztetoszkóppal akar meghallgatni, nem kéjelegni. De 14 éves korod után átiratkozhatsz felnőtt háziorvoshoz is, ha nem vagy elégedett hát hajrá.
2012. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszm, h pedofil lenne, sztem inkább alapos! 14-16 évesen nekem is felhúzta-levette a melltartó a doki, pedig NŐ volt!
2012. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp hozzátartozik a betegjogokhoz, hogy megkér, hogy vedd le vagy szól, hogy úgy szeretné, és megkérdezheted, hogy miért. Az én házidokim mindig a hátamon hallgatózik a kombiné vonala fölött, és kombinén keresztül is tud.

Ha jogos is valamiert, hogy levedd, akkor sem okozhat emiatt kényelmetlenséget lelkileg.

2012. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy kéjencnek nevezik, és szexuális visszaélésnek, ha ez a helyzet, mert a pedofil az az, aki a nemi érés ELŐTTI, nemi jellemzők NÉLKÜLI gyerekekre gerjed, tehát akinek nincsen még cicije.
2012. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé hülyén hangzó kérdés. Ha az orvos "ilyen öregebb" és te "pedofilnak" (rossz megfogalmazás) gondolod, akkor hogyan nem bukott le az évtizedes praktizálása alatt. Vagy nem vagy tisztában azzal, hogy kell egy vizsgálatot elvégezni, vagy belebeszélték a fejedbe, hogy az öreg biztosan a fiatal pipikre hajt.
2012. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor én ezek szerint az öreg nénikre bukom, mert az az első hogy felhúzom a kombinéjukat, meg a melltartót is mikor meghallgatom. Sőt van aki olyan "mellszerkezettel" rendelkezik, hogy fel kell hajtani és alá tenni a fonit, hogy halljak is valamit. Amúgy ha anno a suliban egy tanár meglátta volna hogy ruhán keresztül hallgatózok, már nem e világon lennék azt hiszem.

Az EKG készítésre ugyanez vonatkozik.

2012. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem ez nem szükséges ahhoz, hogy megvizsgálja hisz az hogy ő kikapcsolja a melltartót és leveszi egy 16,17 éves lánynak..miközben eddig ilyen orvost nem láttam még aki ezt csinálja azért ez elég felháborító!!
2012. máj. 21. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem 16-17 évesen miért gyerekorvoshoz jársz? Nem lenne logikusabb orvost váltani, mint itt ócsárolni valakit? Most őszintén, szerinted azért járt 10 évig egyetemre a pasas, és szakosodott gyerekekre, hogy utána elmondhassa minden nap, hogy látott aznap úgy 50 fejlődésben lévő cicit? Azon kívül, hogy MEGVIZSGÁLT tett bármi olyat, ami miatt azt gondolhatnád, hogy molesztált?
2012. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó jelen esetben
2012. máj. 21. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdések attól még ugyanúgy állnak...
2012. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!