Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hólyagos torokra mi a gyógymód...

Hólyagos torokra mi a gyógymód? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Kb. két éve kezdődött nálam és jártam a háziorvosomhoz, hogy miez? aztán kiderült hogy herpesz szerű hólyagok vannak a torkomon.. a számon sosem volt még és azt mondta, hogy valószínűleg ezért jött ki a torkomon. ez még nem is idegesítene ha nem lenne tele slejm-szerű anyaggal..gondolom a hólyag kifakad én pedig ezt mindig felköhögöm.. szóval olyan mint egy hurutos megbetegedés csak ennél állítólag nincs gyógymód.. kérdeztem hogy az antibiotikum segít e és azt mondta, hogy ez vírus és nem jó rá.. kihez fordulhatnék ezzel a problémával? vagy mi segítene? vki help :(

2012. máj. 21. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen szedjél rá nagy a adag C vitamint,mondjuk 3X1000mg/naponta heteken keresztül! próbálkozz természet gyógyásszal,ill. homeopátiával is!
2012. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a gégészetre, nem kell beutaló háziorvostól, hátha ott kikezelik.
2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. máj. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!