Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet-e a következménye hogy...

Lehet-e a következménye hogy most egy "kicsit hülye" vagyok annak hogy nehéz volt a születésem?

Figyelt kérdés
Értsd: 1984, köldökzsinór a nyakamra tekeredve...

2012. máj. 24. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
1984 óta már kiderült volna.
2012. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legalább 25 féle, külön külön nem feltűnő tünet pl gyakran eltévedek Budapesten...
2012. máj. 24. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapest elég nagy, sztem sokan eltévednek
2012. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapesten lakok, a saját kerületemben is eltévednék ha épp egy ismeretlen helyen tennének ki :) Azért nem kicsi város ez.
2012. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnál a magzatvíz több mint egy nappal a szülés előtt folyt el. A fertőzésveszély ellenére visszatartották a szülést, nehogy nővéremet koraszülje. Végül az orvos leállítatta a gyógyszereket, mert nővéremnél oxigénhiányt állapítottak meg. Ő mégis felnőtt. Semmivel sincs rosszabb fizikai, szellemi állapotban mint én, aki időre született. Én egy 3 órás zökkenőmentes vajúdásból, szülésből jöttem világra.
2012. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom azért az nekem is érdekes volt mikor a 6 éves fiamat vittem psichológushoz mert baromi félénk volt idegenekkel, ő egy csomót kérdezett a szûlés körülményeiről. Lehet hogy valami lelki tudatalatti dolog van benne.
2012. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lelki vagy tudatalatti dolog ez, hanem inkább az oxigénhiánnyal és az összenyomott idegsejtekkel kapcsolatos...
2012. máj. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!