Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8 éves kislány hüvely és a...

8 éves kislány hüvely és a csikló közti terület mellett szétrepedt kb.2-3cm hosszan. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy a 8 éves kislányunknak a hüvelye és a csikló közti területének jobb oldalán 2-3 cm-es hosszúságban egyszerűen szétnyílt a bőr. Fogalmunk sincs, hogy mitől, kint locsoltunk a slaggal, de nem csúszott meg, nem esett, nem futott, nem húzta meg, egyszer csak befutott, hogy nagyon szúr neki!

#hüvely #repedés #bőrszakadás #vagina repedés #csikló repedés #vagina sérült
2012. máj. 28. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, nem a szűzhártya szakadt át, a bőr nyílt szét, ami kb. bmitől lehet.

Elesett, ráült vmire, stb. Vigyétek orvoshoz, ő ellátja.

2012. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Vidd orvoshoz!
2012. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

szia!


Nem próbálta a spárgát megcsinálni? Attól is szoktak repedni!

2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, a barátnőivel, felugrásból próbáltak spárgát csinálni kint játszás közben, valószínűleg itt sikerült neki.
2012. máj. 29. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Gondoltam, hogy a spárga a hibás! Lányoknál gyakori "baleset"!
2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kint játszottunk az udvaron és egyszer csak berohant a házba,elment pisilni és kijött ilyedt arccal, hogy neki valami nagyon szúr a puncijánál. Megnéztük az asszonnyal és teljesen szét volt neki nyílva. ELkezdtük faggatni, hogy nem csúszott-e meg, vagy rántotta-e meg, vagy hirtelen ugrott, lépett, de semmi azt modnta.

Majd mikor írtad nekem a spárgát, és konkrétan rákérdeztem, hogy nem probált-e spárgázni, akkor mesélte, hogy a lányokkal most ezt szokták csinálni, hogy felugranak és ugrásból spárga. Nos nem ugrásból se megy még neki, tehát innét fogva biztos voltam benne, hogy ez a gond. De van több orvos és nővér a családban, mindenkit megkérdeztünk, azt mondták, hogy orvoshoz NE vigyük, mert ott széthúzzák neki, hogy megvizsgálják és csak tovább szakad, meg összekapcsozzák, vagy ki tudja mit kezdenek vele, de ők még ilyenről nem hallottak, bár nem is szakterületük. Szóval most már 2 napja nem mehet ki játszani, mert gyógyulás van, és húzódik is össze neki rendesen.


Köszönöm az értelmes válaszokat és segítséget!

2012. máj. 29. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Remélem nem lesz belőle maradandó károsodás! A párom mesélte, annak idején neki is tetszett ahogy a tornász nők a gerendán mozogtak. Ő is megpróbálta. Gerenda híján a játszótér vaskorlátján / 1/4"-os vas cső/ Neki orvos kellet!

Maradandó nyoma maradt és ma is fáj ha megérintem ott.

2012. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!