Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetek asztalos ha asztmás...

Lehetek asztalos ha asztmás vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Átiratkoztam másik iskolába és ott a beiratkozási papíron,hogyha valamilyen betegség vagy gondozás alatt állok akkor az orvosi papíromat kell vinnem. Én aztmás vagyok meg allergiás ezért kezelés alatt állok,gyógyszereket renderesen szedem és vizsgálatokra is járok. Az orvos azt mondta,hogy amennyire súlyos volt az asztmám mára nagyon jó az állapotom van rá esély,hogy kinövöm az asztmám. Az asztma nálam akkor jön ki mikor nagyon felidegesítenek vagy sokat stresszelek van,hogy befulladok,de van,hogy a tesi órán hosszú távú futás alatt szükségem van a pipámra vagy mikor beteg vagyok és nagyon nyirkos is az idő. Allergiám macskára meg a kutyára,dohányfüstre,parfümre meg a pollenerekre van... Hallottam olyanról aki asztmás és szűrőálarccal dolgozik és semmi baj nincs. Bár nem tudom,szeretném ha felvennének :/
2012. máj. 29. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:
jut eszembe és aki ilyen vizsgálaton részt veszt,ott miket néznek/kérdeznek meg?
2012. máj. 29. 13:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.

Hallássérült sem lehet asztalos.

Egyik volt osztálytársamnak a végén közölték , hogy sajnos amit eddig tanult fölösleges mert szakosodásnál kiderült hallássérült. Mivel az asztma kockázati veszélyt jelent egy ilyen szakmában rosszullét stb így nem lehetsz.

2012. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érdemes megkérdezned ott is, szerintem nem mindegy, mire vagy allergiás. Ha csak idegességtől vagy sportterhelésre jön ki az asztmád, akkor nekem valószínűtlennek tűnik, hogy emiatt eltiltsanak.
2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!