Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs tbm, hova mehetnék...

Nincs tbm, hova mehetnék sürgős ellátásra, szemészetre, lehetőleg nem aranyáron?

Figyelt kérdés

Még a házi orvosom is másik városban van, jelenelg a xi. erületben vagyok, javasoljatok valamit légyszi!

Tudom gugli a barátom, keresem, keresem de többszem többet lát..


2012. máj. 30. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tok mindegy hova mesz, ugyanazt a szamlat fogod kapni (es termeszetesen ertesitik a TB-t es kifizettetetik a hatralekodat
2012. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

háh a levelezőn nem reklámozzák hogy nem kapsz tbt, 20 évesen meg asszem nemcsoda h nem vagyok annyira jártas ezekben a dolgokban, főleg h nincs aki segítsen.

mindenesetre köszi!

2012. máj. 30. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:

20 evesen is tudni kene.

kifizeted a hatralekodat (havi 6000) es akkor van TB-d

2012. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó és szerinted 20 évesen úgyhogy nincs anyuciapuci aki kifizesse helyettem, és természetesen még munkám sem, hogy oldom ezt meg?
2012. máj. 30. 08:53
 6/10 A kérdező kommentje:

ja tudom, kersseek munkát, csak tudod eddig ahova nem kértélk a tapasztalatot, meg a végzettséget, oda a seggemért akartak felvenni, és ezt eléggé nehezen tudnám elviselni, főleg hogy a nevelőapucikám is így nézett rám éveken át!!

először gondolkozz, utána ítélkezz!

2012. máj. 30. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:

nem itelkezek, csak megallapitottam,hogy 2 eve nagykoru vagy, te vagy felelos a dolgaidert. es mindenhol olvashato, hogy akinek nincs nappali tanuloi jogviszonya, anak fizetnie kell.

most akkor mar tudod es rendezheted. (igen, a legtobben meg nappali tanulmanyok mellett is dolgoznak, nemhogy levelezo mellett)

2012. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én segítek neked, pont Mo-n vagyok, pont a XI. kerületben, kérdés mi a bajod, ami sürgős?


Ha valóban kell segítség, találkozzunk ma este 18:00-kor a 4-es végállomásánál, Szatmári doktor este 8-ig rendel.

2012. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt meg nem firtatom miért nem dolgozol :)


Mindenkinek jogában áll nem-dolgozni, különben meg az ország négyötöde nem kap tisztességes munkát, hiába akarna ő szocializmust építeni.


Tehát megértelek.

2012. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem én nem akarok dolgozni, engem nem vesznek fel..

írtam pm-et!

2012. máj. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!