Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kedvezmények járnak...

Cintikebabby kérdése:

Milyen kedvezmények járnak egy laktóz érzékenynek?

Figyelt kérdés
Laktóz érzékenységet állapítottak meg nálam és azt mondták hogy ez tartós betegségnek számít és különféle juttatásokban részesülök! mik ezek pontosan? és hol tudok inézkedni ez ügyben?

2012. máj. 30. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én tudom, semmilyen kedvezmény nem jár ehhez a betegséghez. Sajnos. Bár megérdemelnétek.
2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy...


[link]

2012. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok! egy ismerősöm hozta fel rá a figyelmet hogy még pedig járna! egyrészt mert nekünk laktózmentes termékeket kell vásárolunk ami igencsak nem olcsó :)
2012. máj. 30. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy rokonom laktóz érzékeny, úgy kell "kiváltanod" a kedvezményt, hogy kérsz orvosi szakvéleményt, hogy igen neked ez a bajod és elmész a hivatalba, asszem ott kell igényelni. A kedvezmények: távolságin (pl vonat, busz) 90%os jegyet vehetsz, helyijáratos buszokon ingyen utazhatsz, meg kapsz közgyógy ellátást, amivel pl ingyen kiválthatod a gyógszert magadnak. De én úgy tudom, hogy csak 20 éves korig jár a kedvezmény :S :S Jobb lesz gyorsan utána kérdezned!
2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!