Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy másik városban kivizsgálha...

Egy másik városban kivizsgálhatnak?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem megoldható mert nem ott lakok?

2012. jún. 7. 19:23
 1/3 anonim válasza:

Sürgősségi ellátást biztosan kapsz. (Ha mondjuk valamelyik végtagod fáj, érdemes a balesetire menni). Ha mondjuk 2 hetet nyaralsz valahol és a 2. napon kezd el fájni a hasad, akkor szintén nem hagynak meghalni. Akut fájdalmakat is kezelnek. Viszont ha általános kivizsgálást szeretnél, vagy nincs kifejezetten panaszod, akkor szerezz be ideiglenes lakcímet.

Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim:)

2012. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bensdorp ***** válasza:
Ahova én járok (Bp. IX.), ott bejelentett lakcím nélkül is kapni egészségügyi ellátást. Ez a kerületi szakrendelő. Legegyszerűbb, ha megkérdezed az adott egészségügyi intézményben, hogy fogadnak-e.
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én olyanra gondoltam hogy pl tegyük fel lisztérzékeny vagyok, de nem vagyok otthon a nyáron és meg kell hosszabbítani egy papír és másik városban vagyok akkor ott bemehetek a gasztroenterológiára? vagy pl egy idegi rendelenességem lenne de szintén nem vagyok otthon, papírom van róla, de kérdőjeles a dolog, akkor egy másik városba ki tudnának vizsgálni a neurológián?
2012. jún. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!