Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon üres a hasam, korog,...

Nagyon üres a hasam, korog, és rosszul vagyok már, de nem kívánok semmi féle ételt, tegnap kicsit berugtam, talán másnapos, de a stressztől ami bennem van, úgy érzem, nem tudnék lenyelni semmit. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
/Nem tudom jó helyre írtam-e be/
2012. jún. 9. 14:07
 1/5 monster under yo bed ***** válasza:
limonádé!
2012. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké! De aztán már csúszik a kaja is?
2012. jún. 9. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
másnaposan: jó kis húsleves, nincs is annál jobb!
2012. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt már ettem,az még úgy csúszott is,de már megint kajás vagyok,leves meg már nincs. A nehezebb ételek meg nem csúsznak,de most nyomatok 1 limót! Köszönöm az eddigi válaszokat! Fú nem is voltam még ilyen szarul piától,a másnaposság nem rám vall.
2012. jún. 9. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Másnaposságra a legjobb gyógyír (tudom furán hangzik, de használ): Savanyú uborka leve!

Helyretesz :D Nemtom, h mi van benne, de nekem is és exemnek is segített már párszor :) Kicsit undi nekem meginni, de tök jól vagyok utána :D

2012. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!