Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár napja nem vagyok túl jól,...

Meltschee kérdése:

Pár napja nem vagyok túl jól, folyton fel jön a savam, szédülök, fáj a fejem mindennap, és szúr a köldökömtől balra kb 10cm-re. Azóta a közérzetem sem a legjobb. Mitől lehet? Vagy mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

#rosszullét #hasi fájalom
2012. jún. 12. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jelenthet egy egyszerű gyomorrontást de vakbélgyulladást is. Szerintem mindenképpen menj orvoshoz!
2012. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köldöködtől balra szerintem a beleid vannak. Ha folyton jön fel a savad, lehet, hogy refluxod van. Szédülés és fejfájás sok mindentől lehet. Szerintem mielőbb menj el a háziorvoshoz.
2012. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beepéztél. Keress rá a neten hogy miket szabad és miket nem szabad enned. De azért egy dokit is meglátogathasz.
2012. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.. És hogyha nem tudok elmenni orvoshoz? mi az amit tudok rá szedni?? Régen amúgy quamatelt szedtem a savamra..
2012. jún. 12. 17:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah és mikor dokinál voltam mindennel, annyit mondott, hogy nincs semmi bajom, a vérvételem se rossz...
2012. jún. 12. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor tuti hogy beepéztél.Besűrűsödik az epeváladékod és ezért fájhat több ponton is. De én nem ilyen erős fájdalomról beszélek, hanem csak ilyen tompa fájdalomról. Ne egyél annyi édességet, tojást, ne igyál tejet, és kerüld az erősen fűszeres ételeket! Ne igyál egyszerre sok vizet, de legyen meg a napi adag! Ha ezek után se javul, akkor facsarj ki egy citromot, és a felét idd meg(természetesen vízzel). Diétázz mint amikor beteg vagy!

[link] <-- itt többet is olvashatsz.


Jobbulást!

2012. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!