Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rákos beteg lettem, de el...

Rákos beteg lettem, de el lehetetlenítik az életemet mit tegyek?

Figyelt kérdés
jelenleg kezelések alatt állok. Be adtam a kérvényemet, rokkant nyugdíjra. Elutasítottak azzal az indokkal, h. az utolsó 5 évben nincs meg a biztosítási időm. Hozzá teszem ön hibámon kívül 2-4-6 órákra voltam be jelentve, sőt volt, h. nem voltam, be jelentve, de van 20 év keményen ledolgozott időm! Se táppénz, se segély, (mert van lakásom) önkormányzat elutasítása szerint. Na most ilyenkor mit tehetek?
2012. jún. 14. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen daganatról van szó?
2012. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A mellembe találtak rossz indulatú tumort.Így eltávolították.Kemo sugár kezelés.... Ősszel műtét lesz.
2012. jún. 14. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
:-\ És milyen következményei lettek a beavatkozásoknak, hogy a rokkantsági nyugdíjat kérted?
2012. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A családod nem segít?

Keresd meg őket, ajánld fel, hogy segítesz nekik, és akkor ők is segítenek. Például, ha a gyerekek már nagyok, akkor segíthetsz a gondjaik megoldásában, vigyázhatsz a gyerekekre, és hasonlók.

2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem segít a család, akkor köss eltartási szerződést! Van olyan fajtája, ahol pénzt adnak, és övék lesz a lakás. Amíg élsz, addig lakhatsz ott. Lehet, hogy ennek valami más neve van. A szerződésben azt is kösd ki, hogy a neked fizetendő pénz valahány százalékkal emelkedik, különben el fog értéktelenedni.
2012. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Az én édesapámnál rosszindulatu daganatot diagnoszztizáltak és egy hónapot jósoltak neki az orvosok semmilyen kezelésre nem jár csak egésznap Isten igéjét hallgatja és megtért. Erősebb mint valaha az Úr dicsőségére. Térj meg és minden betegséged elmúlik, mert Jézus Úr a rák felett is az Atya Isten dicsőségére. Olvasd a Bibliát vagy járj gyülekezetbe és kérd hogy imádkozzanak érted. A családod pedig böjtöjjön, mert az ami az orvosoknak lehetetlen Istennek nem lehetetlen!! Kivánom gyógyulj meg mihamarabb! Az Isten áldjon meg!
2012. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kértem a rokkantsági nyugdíjat,mert nem tudok dolgozni.Csak addig szerettem volna igénybe venni ameddig a kezelések tartanak,tehát újra munka képes leszek.Egyébként ha valaki már meg tapasztalta mi az a kemoterápiai kezelés akkor azt gondolom nem tesz fel olyan kérdést,hogy milyen hátrányom származott a rákból. Azért minden jót neki,és soha ne legyen benne része!
2012. jún. 19. 09:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Édesapád jól tette,hogy Isten felé fordult.Én is hívő ember vagyok.Gyerek korom óta imádkozom és erre tanítottam gyermekeimet is,hisz szüleim nekem is ezt tanították.Hiszem,hogy meg fogok gyógyulni,hisz mindent meg is teszek érte.Mellettem áll a szerető családom,és támogatnak mindenbe.De nem szeretnék anyagilag teljesen rájuk hagyatkozni,nekik is éppen elég a megélhetésük.(egyetem)Csupán mertem azt gondolni én balga,hogy ennyi ledolgozott kemény év után,ha az ember rászorul 1-2 évig ameddig felépül(mert így lesz)segítséget kapok.Hát nem így lett.
2012. jún. 19. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező ? Remélem sikerült meggyógyulnod ! !!! :-)
2014. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!