Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyakorlatokkal tudnék...

Milyen gyakorlatokkal tudnék újra leguggolni hajlítani a térdemet teljes terjedelembe?

Figyelt kérdés

Hello!


Tanácsot szeretnék kérni.

kb:5 évvel ezelőtt sportolás közben(labdarúgás) megsérültem és mint kiderült elülső keresztszalag szakadásom és külső részleges szalagszakadásom(valamint műtét előtt egy héttel porc leválás) lett.

Kb 2 évvel ezelőtt megműtötték, pótolták, helyrehozták a lábam és azóta megerősödött és tudok sportolni is vele fájdalom m entesen. A problémám csak azzal van, hogy nem tudok leguggolni, behajlítani a térdemet csak kb:100 fokig (Sajnos a gyógytornász akihez jártam volna az elment nyaralni és nem volt másik a közelbe így csak futtába magyarázta el nekem a gyakorlatokat)Sokáig azt gondoltam hogy ezzel nem lehet mit csinálni, ilyen marad de sok helyen olvastam hogy kitartással és szorgalommal helyrehozható ez a probléma is. Abban kérnék segítséget tőletek, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám újra elérni hogy újra fájdalommentesen maximális terjedelemig betudjam hajlítani a térdemet, le tudjak guggolni. Vagy tudnátok-e esetleg olyan linket vagy gyógytornászt ajánlani ami/aki tudna nekem segíteni.

Még el kell ,hogy mondjam azt is hogy külföldön élek és itt nincs lehetőségem gyógytornászhoz menni csak naygon messze.

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. jún. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk, nekem műtét után betörték a lábamat. Össze is pisiltem magam a fájdalomtól.

[link]

2012. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendeld meg ezt a térdízületi műtétek után javasolt CD-t.

[link]

2012. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak.
2012. jún. 23. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!