Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EEG vizsgálaton van stroboszkóp?

EEG vizsgálaton van stroboszkóp?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem szerint deperszonalizációm van, de azért el küldött egy EEG vizsgálatra. Tudom hogy van mikor használnak stroboszkópot, de én nagyon nem szeretem a villogó fényeket.(és persze valakinél előidézhet egy epilepsziás rohamot). Tudom hogy hülye kérdés de azért várom és köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 24. 20:07
 1/2 anonim válasza:
Van, de kilehet játszani...
2012. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Xéni111 válasza:
Nekem is volt már sztoboszkópos EEG-vizsgálatom, hát... ronda lett az eredmény. Úgy bepánikoltam attól az iszonyú vörös fénytől, hogy sírnom kellett (szerintem fél óra alatt simán ki lehet vele nyírni egy gyengébb személyt, tehát engem is). A doktornő nagy pökhendin rám szólt, hogy na mit bőgök, ugye hogy epilepsziás vagyok, látszik... Elmentem más idegorvoshoz is, szóltam, hogy nem bírom azt a nagy fényt, hát anélkül készítette el az EEG-t, az égvilágon semmi elváltozást nem mutatott ki. Mnaaa...
2012. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!