Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichiáter vagy háziorvoshoz...

Pszichiáter vagy háziorvoshoz menjek el ezért?

Figyelt kérdés
Szeretnék az idegességemre és a szorongásomra íratni xanaxot vagy frotint, vagy rivotrilt csak kell valami, mit kellene mondnom az orvosnak, hogy azt mondja "rendben írok fel" vagy valami egyéb. Sürgős
2012. jún. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
háziorvos felír nyugtatót, de azért hagyd meg neki a lehetőséget, hogy ő válasszon, milyen gyógyszert ír ;)
2012. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nyugtatót pszichiáter ír fel. Nem a legjobb dolog nyugtatót szedni hidd el. Én néha még most is szedek, ha túl fáradt vagyok és nem tudok aludni, de nem vagyok rá büszke. Ha elkezded szedni nagy esélye van, hogy rászoksz, de ezt te tudod. Ajánlom a homeopátiás nyugtatókat. Most így fejből nem tudom a nevét én mit szedtem, ami nekem jó volt és gyógynövényes, de ha érdekel, akkor majd megnézem neked, de nem fogok tudni egy darabig utána nézni, mert nem otthon vagyok. Visszatérve a kérdésre szerintem pszichiáter gyorsabban felír neked, de akkor valószínűleg lesz egy két kérdése hozzád, hogy miért vagy ideges stb. Amikor pánikbeteg voltam úgy írták fel nekem, mint a cukorkát, ha szendi akartam, ha nem. (sajnos)
2012. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sedatif PC-re gondoltál esetleg ? Nekem semmit nem hatott, bármennyit szedtem be...

Kenderrel is éltem már Hollandiában, de tiszta vagyok hosszú ideje.

Xanaxra 0,5 - 1mg kiszerelésre vagy Rivóra lenne szükségem nagyon...Érzem, hogy rosszra fog fordulni minden, és félek, hogy öngyilkossághoz folyamodnék, mint az öcsém...

2012. jún. 24. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

A szorongás okát ki kell deríteni, és azt kezelni. a homeopátiás amit az elöttem szóló írt a sedatif pc. vény nélkül kapható 1000ft. ezen kívül jó a citromfű tabletta/tea és a levendula illóolaj/fürdősó stb. ezekre nem tudsz rászokni, ezért is jobbak, meg egy erős nyugtató kiüt, kb munkaképtelenné tesz.

egy pánikbeteg

2012. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!