Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lejött a körmöm a kisujjamról,...

Lejött a körmöm a kisujjamról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még május elején beakadt a körmöm az ajtóba és felvált. Nem tudott "vissza ragadni" és az alja teljesen bezöldült. Mr az se fájt ha mozgattam. Már elkezdett lenőni,ott az új körmöm a tövében. Ma délelőtt észrevettem hogy ahol a zöld rész véget ér olyan mintha leakarna jönni,épp hogy egy kicsit hozza értem és le is szakadt. Nem fájt egyáltalán. Az a kérdésem hogy mit tegyek most vele? Hogyan ápoljam? Érheti e víz,esetleg ha strandra megyek a klóros víz? Előre is köszönöm!

2012. jún. 28. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sűrűn fertőtlenítsd Betadin oldattal és é javaslom még rá a Bactroban krémet.Most már nem lesz vele gáz,szépen visszanő.
2012. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom A vitaminos, vagy körömvirág, aloe vera krém ha nem használ, nem is árt neki, de majd szép lassan visszanő magától.
2012. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. jún. 28. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak arra készülj, hogy elég sokáig tart, míg visszanő, az én körmömnek 4 hónapig tartott, de semmi gond nem volt vele, fájni egyszer sem fájt.
2012. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!