Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak a házi orvosomnak?

Mit mondjak a házi orvosomnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy akármikor akárhova megyek mindig rám jön a hasmenés.. :S Teljesen mind1, hogy kutyát sétáltatni megyek le, vagy felmegyek haverokkal a városba vagy akár suliba megyek.. :S mindig rám jön az, hogy wc-re kell mennem.. :S Viszont ha tudom, hogy olyan helyen vagyok ahol bármikor bármilyen gond nélkül el tudok menni a wc-re akkor meg vagyok nyugodva és nem jön rám az inger.. :S mit tudnék tenni ez ellen, hogy gond nélkül tudjak menni bármikor bárhova mert így már nem bírok tovább élni.. :S esetleg valami tipp? Mert szerintem ez valami pszihés alapon van nálam.. :S Esetleg pszihológus ?
2012. jún. 29. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello,

Széntabletta segít.

Amúgy nincs ételalergiád ?

2012. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát annyit tudok, hogy ha tejet iszok akkor az meghajt.

amúgy segít a széntablett de én lopediumot szoktam szedni! De az sem élet h akárhova megyek előtte vegyek be mindíg 4-5 lopediumot h tudjam h nem fog menni a hasam:S

2012. jún. 29. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban "idegi alapon" jönnek elő a tünetek, akkor jó eséllyel irritabilis bél szindrómád van (így már rá tudsz keresni a neten).


Amúgy a háziorvosnak pont ugyanezeket mondd el, amiket ide leírtál, jó eséllyel tovább fog küldeni a gasztroenterológiára.

2012. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1x elküldtek gasztroenteorológiára és gyomortükrözésem volt ahol azt mondták h semmi bajom nincs
2012. jún. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!