Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiakadtam! Miért nem lázad...

Kiakadtam! Miért nem lázad fel az ország? Fizeti az ember a TB-t és nincs pénz műtétre?!? Csak sürgős műtétekre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet én nem otthon élek. De van egy ismerősöm és most tudtam meg (huszon x éves), hogy méhnyakrákja van. Műteni kéne mielőtt áttétek képeznek. Augusztusra lett előjegyezve, de le lettek állítva a műtétek, mert csak a fontos műtétekre van pénz. Könyörgöm ez nem fontos???? Ő dolgozik x éve ráadásul egészségügyben.(Fizeti a TB-t) NINCS PÉNZ MEGMŰTENI?????? TESSÉK?!? Ilyen a mesében sincs!!!!!!!!!!
2009. júl. 8. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mocskos-rohadt kormány ez! Ne félj, ha Dobrev Klárikának lenne méhnyakrákja, biztos rögtön megműtenék! Átérzem a dühödet!
2009. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor édesapám betegsége kiderült (szintén rák) 6 hónappal későbbre kapott időpontot egy vizsgálatra. Mivel fizettünk és elvittük az ország másik végébe, azonnal eljutott arra a vizsgálatra, de így sem érte meg az az időpontot, amire az eredetileg előjegyzett időpontra eljutott volna. :(
2009. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De van! S magyar ember làzad, a sajàt portàljàn! De kiàllni senki nem mer, ja de a huligànok és foci drukkerek! De az se jo, mert leverik öket és kész! A rendöröknek sincs màr semmi hatalmuk, bologatnak a fejeseknek és kész! Össze kéne fogni, nem fizetni az adot s a többi hülyeséget, kiàllni s addig el nem menni mig nincs vàltozàs! De nem, kussban türünk!
2009. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp fél órája lázadoztam ezen én is. A sztorim, bár nem olyan súlyos, mint a tiétek: elmentem sztk-s fogászatra, hogy kicseréltessem ezer éves amalgám töméseimet. Csúnyák is, bajom is van a higannyal. A doki nem akarta kicserélni, de mondtam, mégis legyen. Jó, de előbb tömjük be a lyukas fogaimat. Jó. Hazajövök, nézem, és előre kaptam egy csodás szürkéskék tömést!!! Vajon melyik részét nem értette a dolognak? A fizetek, nem mindegy neki, milyen színűt tesz bele? Főleg amikor direkt azért mentem el, hogy fehéret kérjek.
2009. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is tapasztaltam,hoyg fizetm atb-t és semmi értelme.
2009. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18:08 - Nálunk úgy van hogy a sima tömés ingyenes, a fehér kerámia tömésért pedig 2 v 3000 ft-ot kell fizetni.
2009. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos igen. Hála az elmúlt 20 évnek
2009. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak mellrákja volt,és az általad említett okok miatt a kezelés nagy részét magánúton volt kénytelen megcsináltatni.Már nyugdíjas és egész életében fizette a járulékot.
2009. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HAT EN TELJESEN KIAKADTAM. Hogy lehetseges ez. ÄÄÄÄÄÄ, tökre nem veletlen, hogy ennyien lelepünk az orszagbol. Szabad ilyennek ma törtennie? Miert fizeti az ember eveken at a jarulekokat???? Az összes szemet politikus zsebeben landolnak es akarhogyis nezem, tag asszociaciokon keresztül ugyan, mint az amikor valaki mondjuk egy balesetnel elmulaszt segitseget nyujtani. Felelössegre vonhato, söt vonjak is, söt börtön büntetesig fajulhat.A orszag vezetöi gyakorlatilag lenyuljak a polgarsag penzet, amelyböl meggazdagodnak, egyesel eselyet a tovabb elesre inimalissa csökkentve. Hanynom kell.
2009. júl. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!