Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj nagyon a hasam alul...

Fáj nagyon a hasam alul valószínűleg petefészek gyulladás? Attól hogy fáj mehetek pénteken strandra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Imádom az emberi butaságot! (elnézést a kifejezésért)


Jó tanács, menny el nőgyógyászhoz...

Mi lesz akkor ha nem mész el???

Az hogy akár soha az életedben nem lehet gyereked!


Az egyik volt osztálytársamnak is volt petefészek gyulladása és soha többé nem lehetett gyereke mert nem ment el orvoshoz, későn ment el...!!!


Remélem tudtam segíteni... És te még strandra akarsz menni!!

2012. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem biztos hogy az csak kérdeztem hogy valószínűleg az e ?!
2012. júl. 4. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen dolgokon nem szabad gondolkodni, az első az orvos aztán mehetsz a strandra.. Ha petefészek gyulladásod van az egész életedben kihathat rád, akár gyereked sem lehet többé. A hasfájásnak sok oka lehet, PL: rosszat ettél stb...


Alapos vizsgálat kell oda!

2012. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne a pénteki strandon törd a fejet, hanem menj el kivizsgáltatni! Abból amit leírtál a petefészek-gyulladás kb. csak egy az ezernyi lehetőség körül, de a hasi fájdalmakat mindig komolyan kell venni!
2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt, hogy nagyon fájt az alhasam úgyhogy elmentünk kivizsgálásra és kiderült, hogy cisztám van, és azzal sportolni vagy ugrálni nagyon veszélyes mert megcsavarodhat azt mondta a nőgyógyász, úgyhogy mindenképpen menj orvoshoz!
2012. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!