Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van akkor ha 2011. december...

Mi van akkor ha 2011. decembere óta nem fizetem magam után a tb-m, de a most esedékeset betudtam fizetni? Ilyenkor ugyanúgy kapok orvosi ellátást? Vagy mindaddig nem, ameddig nem rendezem a hátralékom?

Figyelt kérdés
Tehát arra lenék kiváncsi igaziból, pl: ha holnap elmegyek dokihoz a befizetett csekkel a kezemben, elfog látni?
2012. júl. 4. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem így működik ez sajnos egy cipőben járunk,annyi hogy én december 26:)

Voltam bent apehnál 96 ezer ft-os tartozásom van,minnél előbb be kell fizetnem,most gyűjtögetek.

Addig orvos ellát de pittyeg neki a gépén hogy nem érvényes a TB-d annyi,plusz ha kórházba kerülsz csak akkut betegséggel látnak el,de a további kezelések,műtétek stb akár többszázezer forint is lehet.

És nem orvoshoz kell vinni a pénzt,hanem Apeh-hoz kell bemenned ott adnak csekkeket a hónapokról összesítve és azt befizetni.

Ha továbbra is nem fizetnéd be akkor tovább gyűlne sajnos ez a szar benne,de nem érdemes packázni bármikor elbaszhat egy busz:) Jahm és ha munkanélküli vagy,bemehetsz népjólétihez kérni 1 évig TB támogatást,tehát akkor 1 évig nem kell fizetned én most ezt intézem.

2012. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és persze míg hátralékod van az tartozás,addig nem érvényes a TB-d.
2012. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és kielégítő választ!:)

Mindenre választ kaptam!

Igen az apeh-os dolog már megvan oldva, fizetem magamnak a tb-m,vagyis a csekkek megvannak...

Már csak bekell hoznom a lemaradást, és kifizetnem az elmaradást!

Köszönöm szépen még 1x!

2012. júl. 4. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:

már befizetted ezt a sok pénzt?:O

bocsi,nem akarok tolakodó lenni,csak irigyellek:)

2012. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"és persze míg hátralékod van az tartozás,addig nem érvényes a TB-d."

De akkor a lényeg akkor is az hogy ha valami nyűgöm van a házidoki ellát (nekem most ez a lényeg)!

Vagy félreértettem valamit?

Igaziból ilyen alkamasságis papírt akarok vele csináltatni, nem többet....

2012. júl. 4. 19:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Neeem dehogy fizettem, csak a most esedékeset tudtam... Ezért van még némi elmaradásom...
2012. júl. 4. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

hát sajnos be fog jelezni neki a gép,és fizetni kell mint egy magánrendelésen:S

Ezért nem járok én orvoshoz :D

2012. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell fizetni. orvos mindig ellát, ha valaha volt érvényes TAJ-kártyád, csak a NAV fog megbszni.
2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a népjóléti, ahol egy évig lehet mentességet kérni munkanélküliség esetén? Köszönöm.
2012. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
önkormányzatban van,kérned kell papírt hogy munkanélküli vagy,elpostázod nekik egy TB igénylő papír kísérletébe amit ott tudsz kérni,és ők elbírálják pár hét alatt.
2012. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!