Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a vádlim, alig tudok...

Fáj a vádlim, alig tudok menni, és akkor is fáj ha pihentetem, járok kondiba de nem vádliztam, azt kizárom hogy a kondi miatt van, kb .4 napja érzem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, csak tanács. Feltétlenül fordulj orvoshoz, sebészet, ahol biztos megröntgeneznek, ide nem is kell beutaló a háziorvostól. Lábfájás lehet belgyógyászati betegség tünete is, innen továbbküldenek, ha nem sebészeti ellátást igényel, tippet, tanácsot kapsz, hová fordulj a panaszoddal.
2012. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a tünet a trombosis előtt.És vörös volt a vádlim. Menj dokihoz vele, érsebészet.
2012. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kondiba jársz, attól még felléphet bizonyos mértékű izomfáradtság, ami legelőször általában a vádliban jelentkezik. Ha van otthon "ideiglenes" megoldásként magneB6, vagy magnézium pezsgőtabi.

Persze, ahogy lehetőség van, menj dokihoz, ez a meleg könnyen kihozhat bizonyos mértékű visszér-problémákat is. Nem árt megnézetni!!

2012. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uff..köszönöm :/
2012. júl. 8. 11:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már át tért a bokámra és a sípcsontomra is...kezdek félni, de holnap elmegyek az orvoshoz vele, hétfőn sajnos nem volt rendelés :S
2012. júl. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!