Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha van 2 év elmaradásom...

Ha van 2 év elmaradásom tb-vel, de a 2012. augusztusit befizetem, akkor az orvosoknál jelez a rendszer, hogy tartozásom van? Az augusztusban elvégzett kezelések "fizetve" vannak, vagy később behajthatja az "APEH" a tartozásom miatt?

Figyelt kérdés

Plusz még annyi, hogy tb-t előre vagy visszamenőleg fizetünk? Most be tudnám fizetni azt, hogy júliusra legyek biztosítva?


(A tartozást folyamatosan fizetem vissza, de nem megy egyszerre)


2012. júl. 8. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
elöször a tartozás egyenlitődig... szóval hiába fizeted be most a juliust mert az nem julius lesz hanem a tavalyi év vagy valamelyik hónap
2012. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, a csekken megjegyzésben meg lehet adni, mikorra fizetem
2012. júl. 8. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak arra tudom a választ, hogy utólag fizetjük a tb-t. Tehát a júliusit augusztus 13-ig kell befizetni. A júniusit még júli. 12-ig be tudod fizetni. Ha szeretnéd. Egy adott hónap befizetési határideje általában a következő hónap 12. napja, csak pár hónapban 13-a vagy 14-e.
2012. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!