Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikrobiológiai vizsg. Céljából...

Mikrobiológiai vizsg. Céljából kellene leadnom vizeletmintát, amelyhez kaptam egy kis steril üvegcsét, bóraxos porral az alján. Szerintetek a port pisilés előtt ki kell belőle önteni, vagy benne kell hagyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mikrobiológiai vizsg. céljából kellene leadnom vizeletmintát, amelyhez kaptam egy kis steril üvegcsét, bóraxos porral az alján. Szerintetek a port pisilés előtt ki kell belőle önteni, vagy benne kell hagyni? Ill. ha már kiszórtam belőle a port, kérjek inkább egy újabb üvegcsét a laborban? Köszi előre is a válaszokat!
2012. júl. 9. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem véletlenül volt benne a por, és azt is, hogy ha kiöntötted, akkor, ha visszaöntöd, már szennyeződik. Javaslom, hogy a laborosokat kérdezd meg, mi legyen.
2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!