Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez agyvérzés tünete lehet?...

Ez agyvérzés tünete lehet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 napja fáj a fejem és azt is hozzáteszem hogy a fogam már fájt elötte napok ota nem tudok ott enni megvan dagadva és jobb kezem néha zsibbad mármint nem zsibad hanem mintha nem lenne ott? ez mi? nagyon félek :'( amugy streszes vagyok mindig sirok majdnem
2012. júl. 10. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak agyrak...
2012. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogadból valószínű kisugárzik a fájdalom, a többit inkább a stressz számlájára írnék. menj szépen fogorvoshoz.
2012. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha valoszinü De most szegycsontomnál is szurt :'( szerintem amugy páénkbeteg vagyok régebben voltak olyanok hogy halálfélelem remegés majdnem egésznap
2012. júl. 10. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
"halálfélelem remegés majdnem egésznap" ezzel kéne elmenned Orvoshoz. Ne pánikolj nem lesz semmi baj, de kérj segítséget pánikbetegségedre.
2012. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
okés de infarktus sem nem ? ma egésznap majdnem sirtam barátnöm miatt :'( az a gáz hogy fiu vagyok :'(
2012. júl. 10. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megnyugodnod?
2012. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
talán kicsit későn írok,de agyvérzés tuti nem lehet,agyvérzésnél nem vagy magadnál,amúgy meg tudom milyen neked,én is pánikbeteg vagyok,méghozzá nem is kicsit,minden kis fájdalomtól megijedek és egyből pánikolok,és régen még rosszabb volt,menj el pszihológushoz,nekem segített
2012. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi igen nagyon szar :(
2012. aug. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!