Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kistarcsai Flór Ferenc kórház...

Kistarcsai Flór Ferenc kórház endokrinológiájáról van valakinek tapasztalata? Melyik orvost ajánlanád?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én elsősorban azt ajánlanám, hogy MINDEN létező utat járj végig, hogy ne ott kelljen kezeltetned magad.
2012. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha tudsz akkor válassz másik kórházat.


de Dr Németh Attila kezelte a nagyszülőmet. vele meg voltunk elégedve

2012. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mást ajánlok: volt MÁV kórház endokrinologia, idősebb Dr Kovács László. Engem ő kezel.
2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már lassan fél éve járok a kórház Endokrinológiai rendelésére Dr Surányi Tiborhoz.Eddig minden ok,a neten mindig utána nézek az éppen aktuális leleten szereplő leírásoknak,és megegyező dolgokat találok azzal ahogy és amivel kezel.A kórház működése valóban kissé fejetlen,de állami kórháztól mit várjon az ember...Nekem az orvossal eddig semmi problémám nem volt,sőt egy váratlan helyzetben,a kedvességén múlt,hogy nem kellett új időpontot kérnem, és újabb 2 hetet várnom a konzultációra.A nővérek stílusa elég mogorva,de ezt is tudni kell kezelni!
2013. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak egy endokrinológus dolgozik a kórházban,így nincs választási lehetőség!Dr Surányi Tibor
2013. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!