Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy debrecenbe van olyan, hogy befekszünk a klinikára és gyógyszert tesztelnek rajtunk és adnak érte pénzt! Sajna nagyon megvagyok szorúlva és szeretnék ilyenre jelentkezni! hol kell ehhez jelentkezni?
2012. júl. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van. Fater egyik haverja is ezt csinálja. Ilyen krémeket tesztelnek, meg vitaminokat, de azt ne kérdezd, hogy mennyit fizetnek érte, és azt sem tudom, hogy hogy kell jelentkezni. Menj ki a klinikára, és ott majd adnak neked tájékoztatást.
2012. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit több infórmációt nem tudnál adni?
2012. júl. 18. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én is csak ennyit tudok, amit leírtam.
2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben nem tudom hogy van-e, de létezik ilyen. Pl. Balatonfüreden a DRC központ. Különböző gyógyszereket próbálnak ki, az hogy mennyi pénzt adnak erősen változó.
2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, még valami. Ezek a központok általában tartják a kapcsolatot a legtöbb kórházzal, orvossal. Kérdezd meg a háziorvosodat hogy tudja-e hol van Debrecenben ilyen.
2012. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!