Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet a lisztérzékenysé...

Liszka8 kérdése:

Hogyan lehet a lisztérzékenységet kimutatni, milyen vizsgálat szükséges? Elég egy vérvétel?

Figyelt kérdés
olyanok válaszára lenne szükségem, akik tapasztalattal is rendelkeznek,átestek ilyen vizsgálaton, esetleg lisztérzékenyek.
2012. júl. 19. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem vagyok lisztérzékeny, de gyanakodták rá. Ezért van tapasztalatom a vizsgálatokról. Vérvétel útján is meg lehet állapítani az érzékenységet, illetve gyomortükrözéssel.
2012. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnek több vérvétel, gyomor- bél- és bőrbiopszia után sem tudták eldönteni. (Talán a bél lett pozitív)
2012. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyit hozzáfűznék, hogy nekem azt mondták a dokik, hogy a legbiztosabban a vékonybél biopsziával lehet megállípatani az allergiát (gyomortükrözés).
2012. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérvételből nagy pontossággal megállapítható, de a biztos diagnózishoz kellett a gyomortükrözés (biopszia) is. 30 évesen lettem lisztérzékeny. Te is arra gyanakszol?
2012. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!