Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nemrég voltam anyajegy szűrése...

Nemrég voltam anyajegy szűrésen, de véletlen kimaradt két anyajegyem. Azt mondták fél év múlva menjek vissza, azt mondják ha rákos egy anyajegy abba bele is lehet halni, fél év alatt lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvosoknál az a mondás, hogy "fél év múlva jöjjön vissza," azt jelenti, hogy panaszmentesség esetén. Ha panaszod van, akkor azonnal. Ez a te esetedben azt jelenti, hogyha elváltozást látsz bármelyik anyajegyeden, akkor azonnal menni kell. Ha nem látsz ilyent, akkor fél év után. Érted?
2012. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hozzáteszem, a bőrgyógyászok az anyajegyesekre úgy néznek, mint akit már a ravatalra visznek éppen. Nekem van jó pár anyajegyem, egyikkel sincs baj, de amikor vizsgált az orvos, akkor láttam rajta, hogy kb. úgy néz rám, mint akit a Taigetoszra érettnek tart. Persze "jobb félni, mint megijedni" alapon inkább a túlzott óvatosság beszéljen egy orvosból, de ha nem vagy hozzászokva ehhez vagy nem sokat hallgatod orvosok véleményét, akkor ez alapján neked is az lehet az érzésed előbb-utóbb, hogy ha van 2 anyajegyed, amit nem látott orvos, akkor van hátra még 3 hónapod és utána kampec.
2012. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!