Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S. Hasmenés! Mitől...

S. O. S. Hasmenés! Mitől lehet? Így nem bírok tovább élni mert ez már nem állapot! S. O. S.

Figyelt kérdés

Miért csak akkor megy a hasam és jön rám az inger ha mennem kell valahova? Ha pedig itthon vagyok semmi gond nincs!

13éves korom óta van ez kb. most meg 20vagyok! Eleinte úgy volt, hogy ha mentem valahova előtte ment a hasam elvégeztem a dolgom és utána nem volt bajom de mostmár azon a szinten vagyok, hogy ha elindulok akárhova nagyon megy a hasam vagy rajtam van az inger és egész úton azt keresem, hogy hol van wc hova tudnék elmenni!

Viszont ha olyan helyen vagyok mint pl. a pláza vagy ilyesmi ahol tudom h szó nélkül elmehetek egyből wcre akkor nincs probléma!

Gondolom valami pszihés alapon nem jó nálam, hisz csak akkor van a hasmenés vagy az inger ha tudom,hogy megyek valahova vagy ha tudom h nem tudok elmenni wcre:S KÉRKEK SEGÍTSETEK!!!


2012. júl. 22. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos pszichés és itt senki nem fog tudni segíteni fordulj szakemberhez.
2012. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez pszichés! Nekem is hasonló bajom van, csak én hányingerrel küszködött! Nagyon rástresszelsz és ezért van! Igyál nyugtató teát + valeriana relaxot szedj!
2012. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ez van nekem is és rajtunk kívül nagyon nagyon sok embernek...novemberben kezdödött...elmentem dokihoz aki elküldött Gastroenterologiára..mindenféle vizsgálatot csináltak rajtam 2 hónapig vizsgálgattak. (teljes vérkép, ételalergia vizsgálat, székletvér vizsgálat, széklettenyésztés, hasi uh...) minden leletem negativ lettés a doki közölte hogy idegi alapon van...azota probalom elterelni a gondolataimat ha elmegyek valahova és mindig nyugtatom magam, hogy nen is kell mennem wc re csak az ideg játszik, és most már legtöbbször hat is. Probáld meg te is ezt, mert sajnos ezen csak te tudsz segiteni. Sok sikert!
2012. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is így vagyok vele az esetek nagyrészében..sokszor iskolából is hazajöttem ezért, mert órán úgy éreztem hogy ki kell mennem wcre..ki is kéreckedtem, ám mikor odaértem wchez , ahol egyedül voltam már át is ment..azonban mikor visszaléptem az osztályba és leültem a helyemre újból...ezért mindig azt szimuláltam hogy rosszul vagyok, hányingerem van, stb, és hazamentem..én is dolgozom rajta fejben hogy átmenjen..sok sikert neked is!
2012. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!