Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy nő elmegy nőgyógyászhoz...

Ha egy nő elmegy nőgyógyászhoz, akkor kell szőrteleníteni, vagy szőrtelenítés nélkül is meg tud vizsgálni az orvos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanmár, az orvosnak teljesen mindegy, hogy szőrtelenített e vagy nem. Ugyanugy meg tud vizsgálni. Rengeteg nő van, aki nem szőrtelenít, az orvosnak amugy sincs joga kikötni, hogy csak olyanokat vizsgál meg. Én ugyan szőrtelenítem és mikor megyek dokihoz, azért előtte mindig , de ettől csak én érzem jobban magam, a dokinak mindegy.
2008. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy szőrös vagy még simán meg tud vizsgálni, hiszen a hüvelyed nem szőrös és ha ott akar valamit megnézni akkor meg tudja tenni, az nem számít hogyan néz ki a körítés, nem a pasid csak a dokid.
2008. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ez a fene nagy szőrtelenítés olyan 5 éves divat maximum. Na de 20-30 évvel ezelőtt is jártak nőgyógyászhoz az asszonyok. És azokat is meg tudta vizsgálni a nőgyógyász.
2008. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!