Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor még jár a TB támogatá...

Ilyenkor még jár a TB támogatás? Kicsit sok kérdés alul

Figyelt kérdés
Augusztus 31-ig iskolásnak számítok (most érettségiztem), utána viszont se suli se munka nincs, és nem is tudok menni mert kismama vagyok. Decemberben szülnék. Szeptembertől így jár nekem a TB támogatás vagy hogy van ez ilyenkor? Vagy fizetnem kell minden vizsgálatért ameddig meg nem szülök? Szülés után jár a TB vagy akkor sem jár ha szeptembertől sem?

2012. júl. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha normál nappali tagozatosként jártál középiskolába és most érettségztél, akkor okt. 15-ig (vagy 31-ig???) érvényes a diák. A TB még további 45 napig ezután.


Arról fogalam sincs szülés után mi jár ilyenkor. normál esetben így kb dec közepe után vagy talál bejelnetett munkát vagy fizeti maga után a tb-t, ami vmi 6000 ft körüli összeg.

2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
október 31-ig érvényes a diákom, akkor ezek szerint lejár mindenképpen a TB mielőtt megszülnék :(
2012. júl. 27. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

ha okt 31, akkor dec közepéig van biztosításod. Bemész a helyi apeh kirendeltésgbe, és kérsz egy nyomtatványt, hogy magad fizeted ezutána tb-t. 6000 huf, a maradék fél hónapra fele annyi...ennyi pénzetek csak van.


de érdemes lenne vhol utána érdeklődnőd, hogy terheselnél, szülésnél stb hogy is van ez

2012. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!