Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőhéten, minden bizonnyal...

Jövőhéten, minden bizonnyal kiműtik a 4 bölcsességfogam, kérhetek altatást, vagy elég az injekció is? Minden féle információt elfogadok a műtéttel és az az utáni, nem kívánatos tünetekkel kapcsolatban!

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, kérhetsz altatást, van olyan, ahol altatnak. 50 ezer körül kezdődik az ára óránként. kb.
2012. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, igy már akkor az injekció is megfelel.:D
2012. júl. 30. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Sejtettem :D Amúgy megértelek... nekem is kéne már mennem, de semmitől nem fosok úgy, mint a fogorvostól. és nekem is a bölcsességfogaimat kéne kiszedetni. sok éve.. még nem fáj, ráérek :D
2012. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha rajtam mulna legszívesebben a sírba is vinném magammal,de begyulladt tegnap és már annyira fájt h nyelni sem tudtam, ma elmentem a dokihoz adott fertőtlenítőt, meg egy szurit, felirt antibiotikumot, és azt mondta h akár már jövhéten is neki láthatunk , borzasztóan örültem neki ..már én is halogatom régóta..de ugy látszik nem érte meg, nincs is ennél kellemetlenebb szerintem.
2012. júl. 30. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiműtötték mindet. Felesleges az altatás, úgysem érzel semmit, csak kellemetlen az egész. Rosszabb lenne egy altatásból felkelni. Ki lehet azért bírni. Nem akarok neked hazudni, kegyetlen fájdalmas utána. Enni nem tudsz, nyelni nehezen, éjszaka felkeltem fájdalomcsillapítóért. De ez egyetlen hét, ami azért nem a világ vége azért cserébe, hogy ne nyomja össze a fogsorod, vagy hogy ezerszer többet kínlódj, ha hagyod kinőni. Százszor rosszabb. Ja és eléggé feldagad az arc is, de az inkább csak vicces. :D Nekem tavaly műtötték, nem is emlékszem már, csak arra, hogy tényleg marha rossz volt egy hétig. Szóval én azt mondom, nyugi, ki lehet bírni, eddig senki se halt bele (megkérdeztem :D :D :D) Hajrá!:)
2012. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!