Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Daganatos betegeket hány...

Daganatos betegeket hány százalékra százalékolják le? Údy tudom minden daganatost leszázalékolnak alapesetben. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy százalékolnak le minden daganatos beteget.

Azokat százalékolják le, akik olyan maradandó egészségkárosodást szenvedtek, hogy a munkaképességük csökkent.

A kik gyógyultak azokat miért százalékolnák le? Akik pedig még gyógykezelés alatt állnak azok betegszabadságon lehetnek, ha akarnak. (Én sugár alatt is dolgoztam, jól is esett nem magammal foglalkozni)

2009. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenről nem tudok. Anyukám rákos volt és szó nem volt leszázalékolásról... A kezelések után ugyanúgy ment vissza dolgozni.
2009. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyámnak is volt rákja,és ott sem százalékolták le...
2009. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12.05 vagyok.Az előbb elírtam.Szóval ŐT sem százalékolták le..
2009. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Arra az időre rokkant nyugdijt kapnak amig meg nem gyógyulnak, utána lehetőség van rehabilitációs támogatásra.

Aki csökkent munkaképességű lesz, annak csökkentet munkaidőben kell dolgoznia és kérhet segélyeket. Hogy megkapja e vagy sem az már más kérdés!

2009. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló, nem kapnak a daganatos betegek rokkannyugdíjat. Betegállományba írják ki (akár évekre) amíg kezelés alatt állnak.

Miért járna rokkannyugdíj? Nem rokkantak csak kezelés alatt állnak. Akinek eltörik a lába és bonyolultabb műtét után 3-4 hónapig gyógyul, vagy pl. gyomorpanaszokkal kórházban fekszik hónapokat, az sem kap rokkannyugdíjat.

2009. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nejem kapott!
2009. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!