Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most akkor mit tegyek? Menjek...

Most akkor mit tegyek? Menjek vissza?

Figyelt kérdés

Vérrögöt találtak a szívemben,először műteni akartak mindenképpen,felküldtek a szívkórházba,ahol Ct-t csináltak,a kezelőorvosom vigyorogva közölte,hogy vasárnap haza mehet,mert a vérrög nincs egy centi sem.A doki elment ezután szabadságra,vasárnap a nővérek hozták a zárójelentést,a leleten az állt,hogy vérrög 1,5x1,7 mm...na ezt nem értem,doki azt mondta,nincs egy centi,leleten meg teljesen más,visszamenjek a kórházba rákérdezni?

Az egészben az a furcsaság,hogy amikor az ultrahangot csinálták,5 orvos is nézte a képernyőt,és mint valami sportbírok,veszekedtek,egyik szerint műteni kell,a másik szerint nem...mindenki mást mondott,de osztoztak közben...


2012. aug. 13. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
az 1,5x1,7 mm (azaz miliméter!) az tényleg nincs egy centi... nem értek hozzá, nem tudom, milyen mérettől kell műteni/kezelni, de az orvos azt mondta neked, ami a leletre van írva...
2012. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsánat,centiméter
2012. aug. 13. 11:03
 3/9 A kérdező kommentje:
elírtam
2012. aug. 13. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen derítsd ki,hogy most mi az igazság mert a vérrög tudomásom szerint halált is okozhat a szívben.Nem vagyok doki ne is értek ilyesmihez,,de én tuti addig mennék utána az igazságnak ,még ki nem derítem,hogy most van ott valami vagy nincs és,ha nem akkor mi volt az a zárójelentés.
2012. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
visszamegyek mindenképp,lehet,hogy nem tudtak velem mit kezdeni,nem mertek hozzányúlni,ezért ment az a nem éppen nagy tudású doki szabadságra,nem tudom kinek a kije,de olyan,mintha az utcáról hoztak volna be egy önjelölt orvost
2012. aug. 13. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem magyar ismerőssel (másik ország) történt nemrég, hogy az egyik rokona lábfájdalmakra panaszkodva orvoshoz ment. Az orvos hazaküldte, hogy jól van. Az ismerős orvostanhallgató, mondta, hogy ez nagyon vérrög gyanús, menjen másik orvoshoz, balhézzon ki vizsgálatokat.

Megtette, de már késő volt, mindkét lába kezdett elhalni. Tegnap amputálták a lábait.


Mindez egy olyan országban, amelynek világhírű az egészségügye.

2012. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérj másodvéleményt más kórházban, vagy ha mód van rá, akkor privát kardiológushoz is menj el.
2012. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kardiológusok vizsgáltak a kórházban,bár fővárosi szívkórház,elég amatőr orvosok voltak,elmegyek máshová is,ez sem Mo-on történt egyébként
2012. aug. 13. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz!
2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!