Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházakban, klinikákon...

Kórházakban, klinikákon készült röntgenfelvételhez hogyan lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés

A sajátomról van szó. Számítógépben van újabban, így már nincs lehetőség még kézbe venni sem. Tudom egy pendrive-ra egy pillanat alatt rá lehetne tenni.

Az orvos ha elront egy műtétet, azt lát a leletről ami neki az érdeke. Több szem többet lát, szeretném megmutatni másnak is. Térdfelvételről van szó. Van erre lehetőség?



2012. aug. 16. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bementem és elkértem az orvostól...
2012. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni, van-e rá lehetőség, szabályos-e. TB ellátásra jogosult vagyok, sőt nyugdíjas. Nem szeretnék többezer forintokat zsebekbe tologatni olyan dolgokért amiért nem lenne szükséges. Van egy olyan érzésem, hogy szinte mindenhol ezt várják. Pedig ez lenne a munkájuk.
2012. aug. 16. 08:20
 3/4 anonim válasza:
Bemegy, visz egy cd-t és kiírják. Vagy rögtön vagy vissza kell érte menni. Esetleg ha a háziorvos kéri a felvételek kiadását, akkor papír is lesz róla.
2012. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!